••• V dňoch 25.11.2022 a 28.11.2022 bude EDIS shop ZATVORENÝ.•••

Technologickosť konštrukcií

Jozef Bronček, Martin Žarnay, Ronald Bašťovanský, Viera Konstantová, Michal Petrủ, Ivan Mašín

Cena: 19.00 EUR s 10% DPH

ks

Dostupnosť:skladom 50+
ISBN:978-80-554-1724-0
Materiálové číslo:401822
Rok vydania:2020
Fakulta / útvar:SjF
Typ publikácie:Vysokoškolská učebnica
Väzba:Pevná
Počet strán:227

Vysokoškolská učebnica „Technologickosť konštrukcií“ nadväzuje na predchádzajúce odborné publikácie z oblasti konštruovania, ktoré sa vydali na Katedre konštruovania a častí strojov Strojníckej fakulty ŽU v Žiline.
Je určená študentom strojníckych fakúlt v bakalárskom, inžinierskom a doktorandskom štúdiu, ako aj pre technických pracovníkov pracujúcich v konštrukčnej praxi v oblasti strojárskej výroby. Učebnica je základnou učebnou pomôckou na prednášky a cvičenia z povinného predmetu Technologickosť konštrukcií, ktorý bol v rámci prestavby vysokoškolského štúdia zaradený od školského roku 2014/2015 s rovnakou učebnou osnovou pre inžinierske študijné programy. 
Cieľom autorov tejto knihy je pomôcť nielen študentom, ale aj konštruktérom a technikom v praxi k rýchlemu osvojeniu si najnovších poznatkov, ktoré sa týkajú procesu konštruovania a tvorby výkresovej a technickej dokumentácie pri návrhu rôznych častí technických systémov. Predložená učebnica vznikla ako spoločné dielo slovenských a českých autorov a odráža dlhodobú spoluprácu pracovníkov Katedry konštruovania častí strojov zo Žilinskej univerzity v Žiline a pracovníkov pôsobiacich na Katedře častí mechanizmů strojů na FS TU v Liberci.

Súbory na stiahnutie:

 Obsah publikácie596 kB
košík
0.00 EUR