Navrhovanie a rehabilitácie vozoviek pozemných komunikácií

Martin Decký, Ivan Drevený, Marek Drličiak, Ľuboš Remek, Eva Remišová, Andrea Zuzulová

Rok vydania:2019
Fakulta / útvar:SvF
Typ publikácie:Skriptá

ISBN: 978-80-554-1615-1

Vysokoškolské skriptá sú prioritne určené ako učebný materiál pre štúdium predmetov mechanika vozoviek, miestne komunikácie, skúšobníctvo, riadenie investičných projektov, ekonomika stavieb a ďalších súvisiacich predmetov vyučovaných na Stavebných fakultách Žilinskej univerzity v Žiline a Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Publikácia majúca charakter vysokoškolských skrípt je určená poslucháčom stavebných fakúlt všetkých troch stupňov vysokoškolského štúdia a odborníkom pôsobiacich v oblasti vozoviek pozemných komunikácií.

Súbory na stiahnutie:

Obsah publikácie417 kB