Technológia tvárnenia kovov Vybrané state

Rok vydania:2016
Fakulta / útvar:SjF

ISBN: 978-80-554-1251-1

Publikácia je dostupná ako E-kniha Technológia tvárnenia kovov. Vybrané state.

Učebnica Technológia tvárnenia kovov - vybrané state sa venuje sfére tvárnenia  technických materiálov. Uvedené sú vybrané okruhy z tejto rozsiahlej oblasti, kde je poukázané na previazanosť teórie a technológie tvárnenia kovov. Kniha nadväzuje na autorovu učebnicu  Teória tvárnenia kovov  a na konkrétnych problémoch z praxe je vysvetlené ako sa dajú aplikovať získané poznatky   na riešenie vlastného problému. Kniha slúži ako učebnica pre študentov  druhého i tretieho stupňa  vysokoškolského štúdia a s úspechom ju môžu  používať  i záujemcovia z praxe.