Kariéra ako súčasť rozvoja osobnosti

Viera Farkašová, Lenka Ližbetinová

Rok vydania:2016
Väzba:Pevná

ISBN: 978-80-554-1232-0

Učebnica poskytuje odborné, teoretické a praktické poznatky z oblasti profesijnej kariéry, s cieľom naučiť sa poznať seba, svoje predpoklady, možnosti, vedieť  sa orientovať na trhu práce, plánovať svoj život, budúcnosť.

Obsahuje metodiky hľadania zamestnania, návody na správne písanie životopisu, motivačného listu, rady  ako sa vyhnúť chybám, vedieť sa predať a uspieť.

Sme presvedčení, že dobrá teoretická aj praktická príprava je tým najvhodnejším prostriedkom pri hľadaní a plánovaní kariéry. Využitie týchto možností však už závisí od samostatného jednotlivca.