Ekonomika poskytovateľov leteckých navigačných služieb

Anna Tomová, Karel Havel

Rok vydania:2015

ISBN: 978-80-554-1153-8

Táto vysokoškolská učebnica sa zaoberá základnými otázkami ekonomického fungovania poskytovateľov leteckých navigačných služieb a podľa  stavu nášho súčasného poznania je prvou svojho druhu v Slovenskej republike. Je určená študentom  prvého ročníka  inžinierskeho stupňa štúdia v študijnom programe letecká doprava na Fakulte prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov Žilinskej univerzity v Žiline.

Učebnica je výstupom  grantového projektu KEGA Nové ekonomické vzdelávanie pre manažérov leteckej dopravy 024ŽU-4/2014.