Aplikovaná telematika vybrané kapitoly II

Rok vydania:2015
Fakulta / útvar:FEIT
Typ publikácie:Skriptá

Aplikovaná telematika I a Aplikovaná telematika II.
Primárnym účelom obidvoch skrípt spolu s rovnomennou vysokoškolskou učebnicou by mali byť určené ako základná štúdijná literatúra pre budúci štúdijný program Aplikovaná telematika.
     Cieľom tohoto textu je, ako v predošlom prípade, podporiť úroveň laboratórnych a seminárnych cvičení vybraných profilujúcich  predmetov, čomu zodpovedá obsahová náplň jednotlivých kapitol vioazaná na riešenie teoretických úloh (manuálne alebo s podporou dostupného SW vybavenia), modelovanie a obsluhu reálnych technológií, ktoré sú k dispozícii na katedre.