Skúšobné testy z teórie ATPL

Typ publikácie:Skriptá
Väzba:pevná

ISBN: 80-8070-308-6

Zámer tohto študijného materiálu je pomáhať študentom pri zvládnutí teoretických  znalostí požadovaných pri skúške JAR ATPL aCPL. Predstavuje požiadavky na obsah teoretickej výučby výcviku ATPL a CPL, spracovanej podľa požiadaviek odpovedajúcich predpisov JAR-FCL (AMC/IEM J a AMC/IEM C, požiadavky na teoretické vedomosti  CPL/PPL, dodatok JAR-FCL 1.125 a JAR-FCL 1.470ň.

Teoretická výučba jednotlivých tematických okruhov je čo do obsahu a rozsahu obsiahnutá v študijnom programe špecializovaného  bakalárskeho ako aj magisterského štúdia zabezpečovaného katedrou leteckej dopravy.